Ця ніжна низькокалорійна випічка без цукру підкорить ваше серце й ваш шлунок. Тісто з легкою гірчинкою гармонійно доповнює пюре солодких яблук. А глазур з гіркого шоколаду довершує гармонію смаку.
Інгредієнти:
яблука солодкі (без шкірки та серцевини) – 200 г;
яйця – 2 шт.;
какао порошок — 1 ст. л. з гіркою;
кукурудзяне борошно — 1 ст. л. з гіркою;
розпушувач — 1 ч. л.;
гіркий шоколад – 20 г;
молоко 1.5% — 1 ст. л.
Приготування
Усі інгредієнти, крім молока й шоколаду, складаємо в чашу блендера та збиваємо до однорідної маси. Переливаємо тісто в силіконову форму і ставимо в розігріту до 180 С духовку на 20-25 хвилин. Даємо кексу трохи охолонути, дістаємо з форми.
Шоколад ламаємо на шматочки, додаємо молоко й ставимо у мікрохвильову на 30 секунд. Поливаємо глазур’ю випічку. Смачного!
Також вас може зацікавити Пісна випічка: готуємо лимонне печиво
А ще прочитайте Домашній смаколик: готуємо яблучний пудинг
