Приготуймо соковиту закуску із яскравим виразним смаком. Для цього знадобиться м’ясистий болгарський перець, який ми наріжемо соломкою та замаринуємо, як моркву по-корейськи. Відкрити таку баночку взимку буде дуже смачно й приємно.
Інгредієнти на 3 банки по 500 мл:
перець болгарський червоний – 1,5 кг:
часник – 5 зубчиків;
петрушка – 15 г;
оцет 9% — 100 мл;
олія – 100 мл;
сіль – 2 ч. л.;
цукор – 2 ст. л.;
приправа для моркви по-корейськи – 3 ч. л.
Приготування
Перець чистимо і нарізаємо соломкою. Додаємо до нього дрібно натертий часник, дрібно нарізану петрушку, сіль, цукор, олію, оцет та приправу. Ретельно перемішуємо та залишаємо маринуватись пару годин при кімнатній температурі, періодично перемішуючи перець.
Щільно укладаємо перець у стерилізовані банки, рівномірно розподіляючи маринад.
На дно великою каструлі викладаємо кухонний рушничок. На нього виставляємо банки, накриваємо стерилізованими кришками. Наливаємо воду так, щоб вона на 3 см не досягала горлечок банок. Доводимо воду до кипіння, прикручуємо вогонь так, щоб вода не вирувала. Перець у півлітрових банках стерилізуємо 20 хвилин, у літрових – 40 хвилин.
Акуратно виймаємо банки з каструлі, щільно закручуємо кришки, перевертаємо дном догори та накриваємо ковдрою до повного остигання. Смачного!
Також вам може сподобатись Готуємось до зими: консервуємо лечо без оцту
