Як швидко вилікувати горло?

Ці три рецепти вам допоможуть

 

Молочно-часникова суміш. Для  .приготування потрібна 1 склянка гарячого молока. В молоко, повільно помішуючи, ввести 1-2 ст. л. меду. Окремо пропустити через прес часник. Можна  просто натерти його на дрібній тертці або нарізати дрібними шматочками. Додати 1 ч. л. отриманої маси на склянку води, ретельно перемішати і пити невеликими ковтками. За добу потрібно випити склянку цього засобу. Пити в міру появи кашлю або будь-яких інших неприємних відчуттів у горлі.

Напій з молока, меду і куркуми усуне патогенні мікроби, що розмножуються при запальному процесі. Необхідно злегка розтопити мед на водяній бані. Додати до 30 мл теплого молока по 1/2 ч. л. меду і куркуми, розмішати до розчинення. Приймати 3-4 рази на день до одужання.

Полоскання: морською сіллю (0,5 ч. л. солі на 1 склянку теплої води); содою і сіллю (1/4 ч. л. харчової соди, доданої до вищезгаданого розчину для полос­кання сіллю); яблучним оцтом (1 ст. л. яблучного оцту, 1 ст. л. меду на 1 склянку теплої води); 1 ст. л. меду, 1 ст. л. свіжого бурякового соку і 1 ч. л. яблучного оцту на 1 склянку теплої кип’яченої води. У пік захворювання бажано робити полоскання через кожні 30-40 хвилин.