У ці 5 міфів про схуднення не варто вірити

Міф 1. Якщо вживати жири, то про схуднення можна забути

Навіть сперечатися немає сенсу про те, що жири дуже калорійні.  Однак є у жирів й унікальна особливість. Вони здатні забезпечувати  відчуття ситості дуже довго. Окремо варто підкреслити той факт, що жири можуть бути різними. Наприклад, смажена картопля на олії насправді може виявитися сильним ворогом для фігури. Але при цьому той самий авокадо, лосось або ж оливкова олія в овочевому салаті — це корисні жири, які на тривалий час забезпечують відчуття ситості.

Міф 2. Калорії потрібно рахувати

Для зниження ваги важливо дотримуватися дозування калорій. І менша їх кількість призводить до схуднення. Але тут є одна особливість, про яку не усі знають. Важливо, з яких саме продуктів отримують ці самі калорії. Можна з’їсти плитку молочного шоколаду й одразу ж отримати цілих 650 ккал, що не настільки корисно для фігури. А можна з’їсти здоровий і корисний сніданок, у якому жири з білками і вуглеводами збалансовані. Калорійність однакова, але при цьому вона абсолютно по-різному відіб’ється на стрункості.

Міф 3. Вуглеводи можуть перешкодити схудненню

Так само, як і корисні жири, вуглеводи потрібні організму людини. Якщо їх не вистачатиме, то можуть бути навіть проблеми зі здоров’ям. Але вуглеводи, як і жири, можуть бути різними. Так, у вигляді цукру або ж білого хліба, вони не посприяють стрункості фігури. І у цьому випадку краще відмовитися від таких вуглеводів. Але є так звані повільні. Вони містяться, наприклад, у цільнозернових продуктах. Такі вуглеводи забезпечують організм необхідною енергією. При цьому фігурі вони не зашкодять.

Міф 4. Їсти на ніч не можна, тому що не схуднете

Їсти за годину або дві до сну не зовсім правильно. Річ у тім, що їжа не встигне перетравитися, а у  шлунку може бути сильний дискомфорт. Тоді й сон навряд чи буде спокійним. Якщо ж з’їсти салат, наприклад, о шостій вечора, а спати вирушити о 20-22, тоді голод може не дати заснути нормально. Іншими словами, тут важливий деякий баланс. Найкраще вечеряти за 3 години до сну. Такий варіант фігурі не зашкодить і при цьому допоможе швидко заснути.

Міф 5. Похибки у харчуванні можна виправити вправами

Навіть ціла година на біговій доріжці не зможе виправити дуже ситну вечерю.. Іншими словами, спалювати калорії набагато важче, ніж поповнювати ними організм. А виснажливе тренування, не виключено,  погано позначиться на організмі. Іншими словами, важливо дотримуватися як правильного харчування, так і спортом займатися.