Три шкідливі звички дівчат, про які вони шкодують після сорока.

 

Солодощі в раціоні. Велика кількість цукру і регулярне вживання швидких вуглеводів позначається і на здоров’ї, і на зовнішності. Через черговий з’їдений смаколик в організмі трапляється викид інсуліну, а організм починає від нього нібито захищатися, і з часом стає просто нечутливим. На тлі цього виникає те, що лікарі називають інсулінорезистентністю, а пізніше вона може перейти в діабет другого типу.

Надто суворі дієти. Дуже часто дівчата зловживають дієтами, намагаючись скинути зайві кілограми. Але варто пам’ятати, що кілограми випаровуються швидко і легко, але і так само легко повертаються. При цьому дієти негативно позначаються на метаболізмі дівчини і у неї порушується обмін речовин. Іноді можуть з’явитися проблеми зі шлунком. Через застій жовчі можуть сформуватися камені.

Відсутність режиму сну.  Хіба буде двадцятирічна дівчина замислюватися про те, що заснути бажано о десятій або одинадцятій вечора. Вечірки, напружене навчання   змушують геть забути про режим сну  Недосип відіб’ється на жіночій зовнішності. Річ у тім, що саме в темний час доби в організмі виробляється мелатонін, який відповідає за збереження нашої молодості. Від цього залежить те, як ви будете виглядати через пару десятків років.