Що приготувати із залишків ковбаси та сиру

У вас  залишилося трохи  ковбаси та сиру?  Ви не знаєте, що з ними робити? Використовуйте їх для приготування ситної та смачної запіканки!

Але знадобляться кілька додаткових інгредієнтів. На вашій кухні знайдуться три-чотири картоплини та спеції? У холодильнику є курячі яйця  та ложка майонезу? Вам пощастило! Для отримання кулінарного шедевра у вас є все!

Візьміть картоплю, помийте,  відваріть  у мундирі. Почистіть  після того, як вона охолоне.

Наріжте картоплю кружальцями та викладіть на дно форми для запікання. Посоліть та поперчіть цей шар, можете додати й інші спеції.

Другий шар – 150-200 грамів нарізаної кубиками вареної ковбаси  або кружальцями – будь якої іншої.

Все це  треба залити сумішшю, що складається з двох сирих яєць і однієї столової ложки майонезу. Посипте майбутню страву 60 г  натертого сиру.

Форму із вмістом треба поставити в духовку, розігріту до 180 градусів.

За 20 хвилин буде готова неймовірно апетитна страва. Зовні – рум’яна скоринка, усередині – ніжна та  ароматна  маса.

Ще приготуйте Молода картопля з печерицями у вершковому соусі,

а також  Велика шоколадна ватрушка