Кабінет міністрів продовжив пільгову ціну на газ для виробників тепла і побутових споживачів до 30 квітня 2025 року. Для населення – менше 8 грн за кубометр, для виробників тепла – на рівні 7,4 грн.
Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
“Рішення діятиме до 30 квітня 2025 року, тобто до кінця наступного опалювального сезону”, – повідомив Шмигаль.
Він також додав, що ця зима буде дуже непростою. Попри ремонти та відновлення 24/7, в Україні все ще залишається дуже багато пошкоджених об’єктів енергетики.
