Кращі анекдоти тижня від Господи

Сьогодні минає рівно десять років як один ідіот обізвав мене злопам’ятною.

***

– Ти на рибалці скільки впіймав?

– Менше, ніж Колян.

– Але ж він нічого не впіймав…

– А я ще й вудку загубив!

***

П’ятирічний син запитує:

– Мамо, а у нашого тата є батьки?
– Звісно, є! Ти що, забув? Бабуся Валя і дідусь Костя.
І тут геніальне питання:
– А навіщо ж вони тоді його нам віддали?

***

Сьогодні отримала листа від Святого Миколая. Пише, що я поводилась не гідно й нічого, окрім різки, не заслужила. До речі, почерк у Миколая геть, як у мого чоловіка!

***

-Привіт, кумасю! У мене біда! Чоловік пішов на риболовлю і вже пів дня не відповідає на мої дзвінки!

-То може він не на річці, а у коханки?

-Тю на вас! Чого зразу про страшне думати? Може просто утопився?

***

Перш ніж дати комусь гроші у борг, обійми його. Вірогідно, ти бачиш цю людину востаннє.

***

-Зараз я рватиму вам зуб, а ви кричіть на все горло, – каже стоматолог пацієнту.
– Невже буде так нестерпно боляче?
– Та ні, просто до мене велика черга, а я запізнююся на футбол.

***

Якщо ви ще вчора вигнали чоловіка з хати та викинули усі його речі, а він і досі сидить під дверима – спробуйте змінити пароль до Wi-Fi.

***

Коли ви запізнюєтесь і їдете в автобусі, ніколи не подавайте виду, що поспішаєте, автобус це відчуває і починає їхати ще повільніше.

***

Тоне корабель. Капітан звертається до матросів.
– Хлопці, хтось уміє молитися?
Один із матросів:
– Я вмію, капітане!
– От і чудово синку, молись і сподівайся на бога, а то в нас якраз одного рятувального жилета не вистачає!

***

Зайшов в аптеку за ліками, глянув ціни, вирішив, що дешевше померти! По дорозі зазирнув до Бюро ритуальних послуг, глянув на ціни… Пішов назад до аптеки…

***

Коли Вітьку погано, він біжить шукати маму. Коли Вітьку добре – мама бігає його шукати.

***

-Ось це вам від утоми, це – від безсоння, а ця пляшечка – від депресії…

-Лікарю, а крім самогону, у вас ніяких ліків немає?

 

Ще більше анекдотів читайте тут!