Гвинтові кришки використовуйте повторно

У гвинтових кришок є тривалий термін служби, часто він становить від 3 до 5 років, тому їх можна використовувати повторно.

Потримати під гарячою водою. Шийку банки потрібно опустити в гарячу воду. Можна потримати банку під краном або поставити в миску з водою. Досить однієї хвилини, після чого спробувати знову відкрити. Під впливом тепла матеріал кришки розшириться і вона легко відкриється.

Постукати по краю столу банкою. Стукати потрібно обережно, щоб банка не тріснула. Досить буде декількох ударів — це допоможе послабити кришку.

Постукати по дну банки. Банку слід перевернути і постукати долонею по її дну. Наявний в ній вміст переміститься і внутрішній тиск зміниться, після чого відкрити банку буде легше.

Кришку банки обернути рушником. Цей спосіб допоможе збільшити силу зчеплення, і відкрутити банку буде простіше. Підійде ще й паперовий рушник.

Послабити кришку за допомогою ножа. Кінчик ножа потрібно обережно просунути під кришку і порухати ним в різні боки. Зробити так потрібно з декількох сторін.