Геть осінню депресію!

Психолог і терапевт радять, як уникнути осінньої хандри

Депресивного стану, характерного для осіні, легко можна уникнути, якщо дотримуватися порад психологів і терапевтів.

Повернувшись з відпустки, багато людей починають думати, що зможуть гарненько відпочити тільки наступного літа. Людина заздалегідь налаштовує себе на негативні емоції і починає впадати в нудьгу. У цей момент і з’являється ризик розвитку депресивного стану, — зазначив психолог. Дмитро Соболєв дав кілька рекомендацій, які допоможуть уникнути цієї напасті.

По-перше,   не потрібно забувати, що організму людини потрібно встигнути адаптуватися, тому не варто відразу ж йти з головою в роботу.

По-друге, не забувайте про свої захоплення , які приносять вам величезне задоволення. Читайте, ходіть в кінотеатр, прогулюйтеся в парку з колегами після робочого дня, відвідуйте інші громадські місця. «Приділяйте собі час і будьте здорові і щасливі!» — побажав Дмитро Соболєв.
Невід’ємною частиною неспання є і підтримка не тільки психічного стану, а й фізичного. Лікар-терапевт Олексій Цис поділився кількома порадами, які допоможуть адаптувати організм до незвичних умов:

burinnia

По-перше, для підтримки імунної системи не забувайте пити велику кількість води, регулярно мийте руки, збалансовано і повноцінно харчуйтеся і займайтеся спортом.

По-друге, підготуйте організм для переходу на зимовий час. Нормалізуйте свій сон, намагайтеся засипати до півночі.
По-третє, споживайте велику кількість буряків, броколі, капусти, гарбуза, коренеплодів, зелені та інших корисних продуктів. Додайте в свій раціон більше фруктів і овочів.

Ну і останнє, одягайтеся тепліше. Синоптики стверджують, що вересень повинен бути вогким, тому необхідно заздалегідь придбати теплі черевики, шарф, рукавички і шапку, пише Країна здоров’я/