Чай з малинового листя корисніший аніж чай з малиною

Трав’яні чаї — відмінна альтернатива класичним чаям та каві. Розповідаємо, чому чай з малинового листя заслуговує на особливу увагу серед трав’яних чаїв і в яких випадках його корисно пити.

Для зміцнення імунітету. Навіть найзапекліші любителі малини часто недооцінюють її листя, тоді як воно — справжнє джерело вітамінів і мінералів і містить навіть більше антиоксидантів, ніж самі плоди. Тому чай з малинового листя часто п’ють як імуностимулюючий і загальнозміцнюючий засіб.

 

Під час застуди. Якщо ви все ж захворіли, листя малини — відмінний потогінний і жарознижувальний засіб, і до того ж володіє протизапальними і відхаркувальними властивостями.

 

Перед настанням критичних днів. Цей незамінний напій для жінок допомагає полегшити спазми і зменшує інтенсивність кровотеч завдяки хімічному складу і кровоспинному ефекту листя малини. Також чай часто застосовують при різних гінекологічних захворюваннях і запаленнях.

 

У листя малини багато і інших корисних властивостей: воно допомагає при серцево-судинних захворюваннях, нормалізує роботу травної системи, сприяє нормалізації сну, лікує ясна, і знижує негативні наслідки від стресу. Але як у всього в цьому світі, у них є і зворотна сторона і ряд протипоказань. Не рекомендується пити відвар з малинового листя при деяких ниркових захворюваннях, хронічних запорах і слабкій перистальтиці, підвищеній кислотності і виразці шлунку, хронічному гастриті, бронхіальній астмі та індивідуальній непереносимості.