АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 30 серпня — 5 вересня

ОВЕН (21.03-20.04). Можливо, доля буде випробовувати вас на міцність, однак ви здолаєте перешкоди, якщо будете вірити в себе й не зважатимете на плітки. Не варто боятися змін, позбавляйтесь стереотипного мислення.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Сприятливий час для завершення важливих справ і аналізу ситуації. Будьте впевнені у своїх силах і можливостях. Імпровізуйте, не дійте за шаблоном. Ідіть на компроміс у спірних моментах, щоб не втратити дружбу.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ваш графік роботи оптимізують саме так, як вам хотілося. Зараз взагалі час здійснення ваших бажань. Удачу принесуть нові ідеї й контакти. В особистому житті зірки обіцяють вам серйозні давноочікувані зміни.

 

РАК (22.06-23.07). Не засмучуйтеся через дрібниці: оптимізм дозволить вам керувати подіями. Не  забувайте, що найпростіший варіант — не завжди найкращий. Ви успішно впораєтесь з будь-яким завданням і отримаєте вигідну пропозицію.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Левову частину часу поглине робота. Поставте перед собою чітку мету та йдіть до неї не розпорошуючись на дрібниці. Варто влаштувати зустріч друзів і забути про проблеми й справи. Сприятливий час позбутися мотлоху.

 

ДІВА (24.08-23.09). Оптимізм допоможе вам пережити складний початок тижня. Від керівництва краще триматися подалі, йому не сподобається ваша ініціативність. Наприкінці тижня ситуація буде підштовхувати вас до пошуку нової роботи.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Робота не вимагатиме від вас зайвої напруги, з’явиться можливість частіше бувати вдома. Ви зможете переконатися у відданості тих, кого ви кохаєте. Ваші плани можуть змінитися під впливом зовнішніх обставин.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Справи підуть набагато успішніше, якщо для реалізації своїх планів ви заручитеся підтримкою друзів. На вас чекає вдале рішення складних питань, і вигідні пропозиції. Із властивою вам завзятістю ви досягнете вершин.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Намагайтеся не відкладати важливі справи, за вас їх ніхто не закінчить. З колегами виявляйте дипломатичність, і водночас наполегливість, відстоюючи свої погляди. Не відмовляйтеся від відряджень і подорожей.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Поїздки, зустрічі, нові враження – це краще, ніж одноманітність і нудьга. У спілкуванні намагайтеся бути стриманіше, щоб не дати поживу пліткарям. Подорож, у яку ви відправитеся, може виявитися надзвичайно вдалою.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Остерігайтесь занадто привабливих пропозицій і улесливих промов. Ви ризикуєте стати жертвою обману й маніпуляцій. Не звалюйте на себе надмірний вантаж турбот і справ. Інтуїція – ваш найкращий порадник.

 

РИБИ (20.02-20.03). Ви отримаєте шанс виявити свої здібності, продемонструвати переваги. Проте, не забувайте відзначати успіхи інших. Хвалити треба не тільки себе. Важливим є вміння працювати в команді. Приділіть більше часу відпочинку.