З вересня порядок доставки пенсій не зміниться

Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики.

Іншими словами тотальний перехід пенсіонерів на  отримання пенсії через банківські картки, як планувалося раніше,  відміняється. В повідомленні відзначається, що законом «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»,  визначено, що громадянин має право вибирати порядок виплати пенсії, і що пенсія виплачується  за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера або через установи банків.

«Якщо пенсіонер вибрав отримання пенсії через пошту, то виплата пенсії продовжуватиметься здійснюватися поштою. Якщо пенсіонер вибрав банк, то виплата пенсії здійснюється через банк. Якщо одержувач маломобільний і виявив бажання, щоб пенсію доставляли додому, то йому доставлять пенсію додому», — відзначають в Мінсоцполітики.

Нагадаємо, що влада збиралася відмовитися від послуг «Укрпошти» з доставки пенсій. Але від цієї ініціативи довелося відмовитися, оскільки у багатьох населених пунктах банкомати просто відсутні, крім того останнім  часом відбувається масове закриття нерентабельних банківських відділень.