АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 16 — 22 серпня

ОВЕН (21.03-20.04). Реалізація планів буде більш ефективною, якщо ви використаєте свої ділові й дружні зв’язки. Втім, зловживати особистими стосунками не варто. Небажано починати великі справи, сполучені з фінансовим ризиком.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Можна сподіватися на приплив сил і високу працездатність, справи підуть на лад. Вдалий час для нових знайомств або нової роботи. Але не забувайте про родину. Близькі люди не повинні страждати від браку вашої уваги.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Особливо вдалий час для реалізації бізнес-ідей і особистих бажань. Зосередьтесь на довгострокових планах. Ви можете сміливо дивитися в майбутнє, демонструвати свої погляди оточенню. Вас підтримають.

 

РАК (22.06-23.07). Коли гостре слово буде готове зірватися з вашого язика, подумайте про можливі наслідки. Тільки ваша витримка зможе утримати події у мирному руслі. Зрештою, ви зможете обернути невигідну ситуацію собі на користь.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Можуть загостритися питання кар’єри та влади, але вас підтримають і ситуація на роботі покращиться. Не бійтеся ухвалювати важливі рішення за себе і за інших. Але не сприймайте надто серйозно дифирамби оточення.

 

ДІВА (24.08-23.09). Ваше завдання — сумлінно виконувати роботу, здібностей вам не бракує. Не будьте надто допитливі, спокійно ставтесь до чужих таємниць і до інтриг у колективі. Намагайтесь ретельно аналізувати інформацію.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Удача буде на вашому боці, але працювати доведеться багато. Доведеться реалістично подивитися на речі, ухвалити не приємні для вас рішення. Дехто покаже своє справжнє обличчя, і воно вам не сподобається.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Удача буде супроводжувати вам у бізнесі, діловому спілкуванні та в особистім житті. Справи складаються добре, попри ряд проблем, пов’язаних з необхідністю звільнитись від колишніх зобов’язань.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ваша заповзятливість дозволить реалізувати багато задумів. Виявивши винахідливість у справах, ви досягнете чого лише побажаєте. У справах доведеться покластися на свого партнера, він знає, як краще.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Вам знадобиться вміння аналізувати ситуацію й поведінку людей і робити правильні висновки. Постарайтеся бути гранично чесним з самим собою. Бажано не епатувати навколишніх екстравагантними судженнями.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Якщо ви не будете підганяти події та нервувати без причини, то тиждень буде спокійним та розміреним. Друзі підтримають і допоможуть вам у ситуації, що склалася. Уникайте конфліктів з керівництвом.

 

РИБИ (20.02-20.03). Можлива зустріч, яка змінить ваші плани. Ви можете опинитися в центрі подій, тож витягніть з цього максимум користі. Варто дослухатися до порад друзів і не зважати на критику з боку ваших колег