АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 9 — 15 серпня

ОВЕН (21.03-20.04). З’явиться реальна можливість змінити свою долю, внести у своє життя щось нове, незвичайне. Довіртеся голосу своєї інтуїції, і вона вас не підведе. Не поринайте з головою в роботу, зараз краще подумати про відпочинок.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). На підйомі ваш творчий потенціал. Але намагайтеся не зв’язувати себе ніякими обіцянками, щоб уникнути непорозумінь. Якщо ви проігноруєте інтереси партнерів, друзів або родини, це відіб’ється на ваших стосунках.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ваші цікаві ідеї й чудові думки будуть затребувані й здійсняться. Можливі знайомства з новими людьми, побачення, подорожі та багато яскравих вражень. Ваше особисте життя зміниться так, як ви мріяли.

 

РАК (22.06-23.07). Не варто заздалегідь переживати щодо майбутнього. Ви однаково не зможете все вгадати. Але краще планувати справи й зустрічі, інакше вони будуть трохи хаотичні. Будьте уважні й турботливі до коханої людини.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Вам доведеться багато чому навчитися. Потрібно буде пересилити себе і звільнитися від комплексів, які ускладнювали ваше життя. У справах намагайтеся зберігати порядок і дотримуватися інструкцій.

 

ДІВА (24.08-23.09). Ви можете вразити оточення своїми здібностями, розкривши творчий потенціал. Уміння слухати й чути подарує вам успіх у будь-якій сфері. Якщо ви маєте це у планах, можете вдало поміняти вид діяльності.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Ділова поїздка може відкрити перед вами нові перспективи. Є шанс, що удача посміхнеться вам, можливий успіх у справах. Ризиковані починання завершаться успішно, якщо ви правильно розрахуєте свої сили.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ви зможете вирішити давню проблему й позбутися усього старого та непотрібного. Подивиться філософськи на ситуацію, що склалася, і ви побачите вихід. Не відволікайтеся на дурниці, робіть свою справу.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Вам важливо відчувати свою незалежність. Це допоможе розкрити творчий потенціал і продемонструвати свої можливості. На роботі буде багато суперечок, вислухайте опонентів перед тим, як заперечити.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Приборкайте свою гординю й не відмовляйтеся від запропонованої допомоги, тому що шанси впоратися з поставленими завданнями самостійно дорівнюють нулю. Головні новини можуть очікувати вас вдома.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Доведеться відстоювати свою точку зору. Намагайтеся робити це максимально коректно. Не випускайте з уваги слів опонентів, у них можуть бути вартісні поради. Для досягнення мети виявіть ініціативу.

 

РИБИ (20.02-20.03). Настає складний і відповідальний період, тож вірогідне внутрішнє напруження. Для досягнення успіху знадобиться сила волі, зосередженість і душевна рівновага, але якщо будете оптимістом, задумане здійсниться.