АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 14 — 20 червня

ОВЕН (21.03-20.04). З’явиться можливість підвищити професійний рівень. Перед вами обіцяють відкритися нові обрії, тільки менше говоріть та більше робіть. Можуть виникнути важливі обставини, які докорінно змінять ваші плани.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Ви будете отримувати задоволення від ділових зустрічей і контактів. Завдяки вам спілкування складатиметься легко й невимушено. Життєрадісність і оптимізм зроблять вас прекрасним співрозмовником і партнером.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Відмінний тиждень. Зірки радять відправитися в подорож. Обіцяють гарну погоду, тепле море, мальовничі гори і приємну компанію. Очікуйте на дорогі подарунки і сюрпризи від коханої людини.

 

РАК (22.06-23.07). Доля приготувала вам приємні знайомства, кар’єрний ріст та успіх в особистому житті. Але будьте обережні ухвалюючи рішення, ви схильні до самообману. Навколо вас будуть нуртувати пристрасті, зберігайте розсудливість.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Доля може надати вам кілька шансів, саме час щось змінити у житті, щоб досягти нових висот. Вашим таємним ворогом може стати зайва самовпевненість. Намагайтеся тверезо оцінити свої таланти та можливості.

 

ДІВА (24.08-23.09). Намагайтеся не гнатися за привабливими примарами, інакше ви ризикуєте втратити те, що вже маєте. Максимально зосередьтесь на тому, чим займаєтеся в цей момент. Краще робити одну справу, але робити її добре.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Може надійти цікава ділова пропозиція, яка відкриє перед вами нові можливості. Ваша репутація дасть змогу почати досить перспективну справу. Імовірні нетривалі поїздки або відрядження.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Сприятливий тиждень для демонстрації ваших численних переваг і талантів. Їх обов’язково помітять і винагородять. Вас буде супроводжувати удача в справах. Порадують новини і в особистому житті.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Можливе знайомство із цікавими людьми, прислухайтеся до випадкових порад. Життя відкриє перед вами нові перспективи в роботі і в особистому житті. Спілкуючись із друзями, не варто занадто давити на них.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Сприятливий для вас час практично в усіх сферах життя. Вам під силу складні завдання, особливо, якщо ви будете працювати не наодинці, а разом з іншими, адже так і легше, і вигідніше. Утримуйтесь від надмірної критики.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Варто налагодити тісні контакти з колегами, це допоможе вашому кар’єрному просуванню. Реальність внесе корективи у ваші плани. Розраховуйте тільки на себе, інші можуть не впоратись із обставинами.

 

РИБИ (20.02-20.03). Будьте відкриті для пропозицій, і вони почнуть надходити до вас у великій кількості. У справах більше покладайтеся на інтуїцію, логіка навряд чи приведе вас до бажаних результатів. Поїздки будуть удалими.