Листя полуниці – від діабету та облисіння

Корисні не тільки напоєні сонцем свіжі ягоди полуниць, а й чашолистки, які ми звикли бездумно викидати.

ЧАЙ ІЗ ХВОСТИКІВ ПОЛУНИЦЬ. Висушені листочки можна додавати в звичайну чайну заварку, а можна заварювати окремо. Має антистресові властивості та заспокоює організм не гірше, ніж м’ятний чай! Такий чай та­кож корисний усім, у кого є пробле­ми з нирками.

НАСТІЙ ІЗ ПОЛУНИЧНИХ ЧАШОЛИСТКІВ. 1 ч. л. подрібнених хво­стиків залийте склянкою ок­ропу, поваріть кілька хвилин і дайте настоятися. Для профілактики онкозахворювань і як підтримувальний засіб під час лікування потрібно пити на­стій 3 рази на день.

ХВОСТИКИ ДЛЯ КРАСИ. Подрібніть свіжі полуничні хвостики в блендері й зробіть ефективну омолоджувальну маску! Освіжає шкіру й розгладжує зморшки.

ЧАШОЛИСТКИ ДЛЯ ВОЛОССЯ. Секретний рецепт проти випадіння волосся: змішайте вівсяні пластівці з невеликою кількістю води й розтертими полуничними хвостиками. На­носьте цю кашку на волосся 3 рази на тиждень на 30 хвилин. Волосся пе­ресічне випадати й стане міцним і блискучим, додасться більше об’єму.

ПОЛУНИЧНІ ХВОСТИКИ ПРОТИ ДІАБЕТУ. Приготуйте концентрований чай із хвостиків полуниць, випивайте 1 склянку після кожного прийому їжі. Цей засіб сприяє нормалізації рівн цукру в крові.