Життя після розлучення. Що робити, а що ні?

Ось чого точно не варто робити після розлучення, а що можна й зробити, пише https://www.gospoda.com.ua

  1. Уникайте розмов та зустрічей з колишнім партнером хоча б два місяці. Це означає, що потрібно максимально убезпечити себе від випадкових зіткнень.

Якщо є можливість перетнутися по дорозі на роботу, змініть маршрут. Якщо ви можете зустрітися в магазині або тренажерному залі, знайдіть нове місце для покупок та занять спортом.

Те саме стосується повідомлень та дзвінків. Краще тимчасово заблокувати екс-партнера в соцмережах або видалити номер з телефону, ніж постійно бачити його онлайн або в контактах.

Звучить трохи жорстоко, адже доведеться від чогось відмовитись. Але це для вашого блага.

  1. Займіться спортом. По-перше, завдяки фізичній активності виділяються гормони щастя, які так необхідні у вашому стані. По-друге, спорт розвантажить голову та допоможе зняти напругу.
  2. Займіться перебудовою життя. Кінець одного етапу – це початок нового. Так що із закінченням стосунків у вас з’являється шанс змінити щось у своєму житті. Почати можна із шафи. Просто розберіть її та викиньте всі непотрібні речі. Або підключіть фантазію та придумайте їм нове застосування. Знайти нове хобі чи захоплення теж не буде зайвим.
  3. Зустрічайтеся з друзями. У вас нарешті з’явилася купа часу, щоб зустрітися з улюбленими друзями. Користуйтесь!
  4. Не шукайте порятунку на дні пляшки. Або на дні відерця із морозивом. Спроби заглушити біль алкоголем та їжею призводять до зворотного ефекту, ви почуваєтеся ще гірше.

Краще зробіть для себе щось справді приємне та корисне. Сходіть на масаж, в салон краси або лазню. Просто розслабтеся, адже ви це заслужили.

Ще більше матеріалів про стосунки  в парі читайте на сайті https://www.gospoda.com.ua