Реальні життєві історії: як я вийшла заміж за багатого…

Я виросла в робітничій сім’ї. Батько  працював  водієм, а мама – продавцем у магазині.

Скільки себе пам’ятаю, завжди хотіла  красивого життя. Ніколи не уявляла себе дорослою і такою  ж  бідною, як батьки. У  мріях я була багатою красунею, яка має великий будинок, гарний автомобіль, чоловіка — бізнесмена. Тому відносин, з хлопцями мого кола, я не заводила. Можливо , вони   вважали мене зарозумілою. Мені було байдуже, я не збиралася втрачати час на бідняків.

Маму турбували мої мрії. Вона говорила, що мені  не варто  пурхати  у  хмарах. Але я не збиралася жити як вона, рахуючи  копійки до зарплати!

Після закінчення школи заявила батькам, що поїду вчитися у Київ, де жила  двоюрідна сестра батька. Батьки були в шоці, бо  вважали, що вчитися можна і в нашому містечку. Тим більше. що тітка з батьком практично не спілкувалася.

Але я настояла на своєму. Тітка зустріла  мене прохолодно. Але я її заспокоїла, сказала, що довго в неї не затримаюся. Подала документи в коледж, і почала вчитися. Але не навчання була моєю метою. Я мріяла знайти багатого чоловіка, нехай старшого за мене, це не мало значення. Шукати  багатого принца я вирішила через Інтернет. Адже в  столиці  я нікого не знала.

Кілька  перших  знайомств  вийшли невдалими. Я не буду описувати  мої  страждання, для цього потрібна окрема розповідь. На пошуки  пішло довгих 2 роки! Але врешті-решт моя  ефектна зовнішність спрацювала   і я домоглася того, про що мріяла! Я зустріла заможного чоловіка. Мені було 20 років, йому 45. У Андрія  за плечима було 2 шлюби  і троє дітей. І він шукав милу  дівчину, яка прикрасила б його життя і з якою не соромно вийти в люди. Нею і стала я.