Як примусити свого чоловіка працювати

В Україні надзвичайно слабкий державний менеджмент вищої ланки – від прем’єра до голів обласних адміністрацій. Тож не маємо інвестицій, але маємо податкову систему, що вбиває бізнес. Відтак в країні дуже непросто знайти роботу. В багатьох родинах спостерігаємо картину – чоловік не працює, а проводить час на дивані перед телевізором. Що робити?

1.Кажіть прямо, чого хочете від чоловіка. Найбільше чоловіки не люблять, коли жінки влаштовують скандал, дорікають і обзивають їх, а потім тижнями мовчать замість прямо сказати, що чоловікові потрібно робити. Поясніть, чого ви хочете і як уявляєте життя, коли чоловік влаштується на роботу. Перерахуйте йому, скільки ви зможете витратити тоді на відпочинок, на покупку речей і в які секції плануєте віддати дітей. Доносьте свої думки в позитивному ключі.

2.Хваліть і підтримуйте. Чоловіки потребують визнання і підтрим­ки, але хвалити й захоплюватися ними потрібно вміло, без перебору. Замість  «Ти ледар!» або «Тобі не соромно сидіти на моїй шиї?» скажіть: «Ніхто краще за тебе з цією справою не впорається», «У тебе все вийде, ти найкращий!». У разі невдач заспокоюйте. До скандалів і образ чоловіки звикають і думають: «Навіщо мені чогось прагнути, якщо в родині мене ніхто не поважає і не цінує?».

3..Допоможіть йому знайти роботу. Жінкам простіше зате­лефонувати своїм рідним, друзям і знайомим, вони більш компанійські, ніж чоловіки. їм легше дізнатися через когось про які-небудь вакансії і попро­сити працевлаштувати чоловіка.

4.Частіше ходіть у гості разом з чоловіком. Чоловік, який постійно лежить на дивані, звикає до самотності. Не давайте чоловікові засиджуватися вдома, нехай він більше знаходиться серед людей. Не залишайте його, коли йдете в гості до своїх батьків і подруг, відвідуйте разом з ним театр, кіно чи парк.

5.Запропонуйте влаштуватися тимчасово на будь-яку робо­ту. Якщо навіть ваш чоловік має вищу освіту, знайти роботу за фахом зараз нелегко. Запропонуйте йому попрацюва­ти поки що охоронцем або кур’єром. Без докорів, пояснивши, що його безробіття шкодить родині і якщо він влаштується на будь-яку роботу, то його навіть / невелика зарплата значно полегшить ваше життя. А в майбутньому з його здібностями він легко доб’ється підвищення і сам стане начальником охорони або керівником відділу.