Як ми з кращою подругою помінялися чоловіками .

Хочу застерегти всіх від так званої дружби сім’ями. Через  неї зі мною трапилася абсолютно неймовірна історія.  Принаймні я не чула, щоб щось подібне з кимось відбулося.

Ми з найкращою подругою помінялися чоловіками! Не спеціально! Наші шлюби почали руйнуватися приблизно в один і той же час. Подруга зізналася, що у них із чоловіком   не все  гаразд і вони вирішили розлучитися. Майже в той же час я теж вирішила розлучитися зі своїм. Дістав він мене частими вечірніми, а іноді й нічними,  відлучками незрозуміло куди. Слідами чужої губної помади на сорочці і іншими неприйнятними для мене речами.

І звісно, що я  не планувала будувати стосунки із колишнім чоловіком моєї подруги. Відносини вибудувалися самі. Якось мені не хотілося йти додому, бо очікувала неприємних розбірок із чоловіком. Завернула у гарний  осінньою порою парк біля нашого дому. І… зустріла там чоловіка кращої подруги. Він теж сказав, що не має бажання йти додому (квартира моєї подруги була неподалік від нашої) і тому вирішив зайти у  розташовану в парку кав’ярню. Запропонував випити каву  разом. Що нам було втрачати – зустрілися двоє фактично вже розлучених людей!

Випадкова зустріч переросла на регулярні посиденьки в кав’ярні , які  одного разу переросли в справжнє побачення. Потім ще одне.

Я зустрічалася з колишнім чоловіком подруги таємно  від неї приблизно два місяці. Совість мене мукала, адже вона сама мені сказала, що справа розлучення з чоловіком вирішена. Я претендувала тільки на те, що було їй абсолютно не потрібне. Але  одного вечора я зібралась із духом, зателефонувала подрузі і зізналася, що зустрічаюся з її колишнім.

Я внутрішньо була готова до всього, навіть до того, що вона вилає мене і кине слухавку. Але я не була готова до її зустрічного визнання! Подруга розповіла, що вже півроку має роман із моїм колишнім. І саме це є причиною її розлучення. Ну – це жах!  Тут уже я кинула слухавку! І як раніше не здогадалася, що колір помада на сорочці мого чоловіка – це улюблений колір  помада моєї подруги!

Як і коли у них виник роман, навіть не уявляю.  Тільки тепер згадала – «дружба сім’ями», спільні вечірки, їхні занадто тісні обійми під час танцюльок. Я не надавала цьому значення – адже це був чоловік кращої подруги! Ось так воно «дружити сім’ями»!

Пройшов іще місяць. У принципі, ми з подругою наче не у накладі – вона вийшла заміж за мого чоловіка, а я за її. Її колишній перебрався у мою квартиру, а мій – у її, але кращими подругами ми бути перестали. Та й узагалі перестали бути подругами. Хоч винною себе я не вважаю. Адже вона перша почала…