Українці зможуть спостерігати зближення Місяця з Марсом

Вранці  8 березня, близько 6 ранку, перед сходом сонця в Україні можна буде побачити зближення Місяця та Марса. На вранішньому небі (за відсутності хмар) планету й супутник землі  має бути добре видно. Але краще мати хоч невеликий бінокль і перебувати в місцевості де відсутнє яскраве освітлення. Спостерігати треба за південно-східною частиною неба. Марс буде видно над Місяцем, пише https://www.gospoda.com.ua

Астрологи зазвичай говорять, що  таке зближення негативно впливає на людей, викликаючи емоційну напругу, спалахи гніву, дратівливість. Тож 8 березня варто бути максимально обережним та контролювати свої емоції.