У якому віці варто стежити за другою половиною?

Коли люди найчастіше зраджують: названі певні періоди життя

Про те, чому одружена людина вирішується завести роман, написано велику кількість статей. Виявляється, причиною зради може бути просто вік партнера. Фахівці вважають, що люди вдвічі частіше зраджують у 39 років. З’ясувалося, бажання спробувати щось нове нерідко загострюється в людини перед круглими датами.

Дослідження, опубліковане в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences, показало, що наближення до свого нового десятиліття змушує людину шукати ніби втрачений сенс життя. Вік 29, 39, 49 років та подібні дати можуть підштовхнути партнера не тільки до нової діяльності, але й до нових позашлюбних зв’язків. Згідно з дослідженням, проведеним британським веб-сайтом IlllicitEncounters.com, найнебезпечнішим з огляду на подружню невірність, є вік 39 років.

Автори дослідження зазначають, що у основі такого феномену немає жодних біологічних факторів. Це винятково психологія.

Так уже склалося, що людська свідомість прив’язана до круглих цифр, тому люди дуже хвилюються, наближаючись до переломного, як вони вважають, віку. 30, 40, 50 років – ці цифри лякають людей, які намагаються часом робити відчайдушні і неочікувані кроки. Наприклад, змінити шлюбного партнера”, – вважають автори дослідження.