СУБСИДІЯ: Покваптеся забрати залишок!

Отримуєте субсидію у безготівковій формі та економно користуєтеся комунальними послугами? Тоді у вас напевно залишилися гроші, які можна витратити на власний розсуд. Щоб їх отримати, варто поквапитися.

Перевіряємо наявність залишку і рахунку

Споживачі, які минуло­го опалювального сезону користувалися субсидією в грошовій безготівковій формі, можуть отримати залишок заощаджених коштів. Після закінчен­ня опалювального се­зону залишки субсидії накопичуються на ра­хунку «Ощадбанку» для виплати житлової субси­дії. Протягом півроку (з 1 червня по 20 грудня) ці гроші необхідно пере­казати на поточний ра­хунок, також відкритий у «Ощадбанку». Якщо до 20 грудня субсидіант не

звернеться по залишки субсидії та не відкриє поточний рахунок для їх зарахування, кошти повернуться на рахунок Міністерства соціальної політики.

У зв’язку зі сказаним, управління соціального захисту рекомендують пе­ревірити наявність акту­ального (чинного) рахунку в «Ощадбанку». Якщо та­кого немає — його необхідно відкрити. Якщо поточний рахунок було відкрито ра­ніше і гроші на нього вже надійшли, банк мусив на­діслати одержувачеві суб­сидії смс-повідомлення (за наявності інформа­ції про номер мобільного телефону). За потреби уточнити інформацію про заощаджені кошти можна в управлінні соціального захисту населення.

Ідемо до банку

Своєю чергою, «Ощад­банк» пояснює, як можна вирішити питання з отри­манням залишку субсидії. До 19 грудня відкрити рахунок у будь-якому відділенні «Ощадбанку». Попередньо записа­тися на прийом і взяти з собою паспорт та іденти­фікаційний код. Процеду­ра оформлення, обіцяють, займе лише 15 хвилин.

іціі