Способи боротьби зі страхом без ризику для психіки.

Сучасна людина живе в нескінченному потоці інформації. Однак вона не завжди виявляється позитивною. В такому випадку у людини з’являється тривожність, впоратися з якою самому буває важко. Що ж робити?

Зосередьтеся на близьких

Людині властиво переживати через події, які відбуваються. Будь то стихійне лихо або війна, люди концентруються на новинах про це, забуваючи про стан справ у найближчому оточенні. В цьому і полягає головна помилка.

«У вас є близькі та друзі. Хоча б тимчасово переключіть свій фокус уваги на них, обговоріть те, чого немає в новинах. Займіться домашніми справами, пограйте з дітьми».

Спільні справи з родичами допоможуть відволіктися від негативної інформації.

burinnia

Не читайте постійно новини

Позбутися від потоку інформації що лякає простіше, ніж здається на перший погляд. «Що потрібно зробити — відкласти телефон з телеграм-каналами і пульт від телевізора в сторону. Дайте відпочити своїй нервовій системі».

Банальний інформаційний детокс дозволить розвантажити думки і відпочити від тривожних новин.

Техніка «Море»

Усамітнитеся в затишному місці. Сядьте або приляжте. Кілька разів глибоко і повільно вдихніть. Уявіть, що з кожним видихом ви відпускаєте відчуття тривожності.

«Весь фокус уваги концентруйте на кінчику носа. Думки, які приходять в голову, просто пропускайте через себе, не аналізуючи їх».

Робіть цю вправу протягом від десяти до 15 хвилин.

Медитація «Потоки любові»

Присядьте або приляжте в затишному місці, де вам ніхто не завадить. Заплющить очі. Зробіть кілька глибоких повільних вдихів і видихів.

«Фокус уваги необхідно встановити на своє серце. Уявіть його фізично. Відчувши його, знайдіть в ньому найсвітлішу область і відправляйте звідти потоки любові всьому світу».

Спробуйте зробити цей потік добра якомога більше. Виконайте цю вправу протягом 15 хвилин.

Присвятіть час собі

Негативна інформація часто вибиває ґрунт з-під ніг. Прийти в себе допоможе відпочинок і побачення з самим собою.

«Прийміть ванну із заспокійливою піною, сходіть на масаж. Можна залягти вдома з котом і включити серіал, почитати книгу». Перемикаючись на турботу про себе, ви вчитеся не фокусуватися на негативі