Що не можна зберігати в кухні під мийкою

Агресивні хімічні речовини. Шафа під мийкою часто має великі двері, тому в неї можуть забратися діти і домашні тварини. Якщо туди скласти їдкі склади — очищувач каналізації, раковини, відбілювач — при необережному поводженні легко отримати серйозні каліцтва. Такі агресивні сполуки бажано зберігати в безпечному місці.

Інструменти. У більшості випадків вони зроблені з металів, які схильні до іржі. Якщо протече вода, інструменти будуть зіпсовані. Для зберігання свердел, гайкових ключів, молотків придбайте спеціальний ящик. Приберіть його в сухе місце.

Корм для домашніх тварин. В умовах підвищеної вологості ласощі може зіпсуватися. Сухий корм покриється цвіллю, буде непридатним для вживання. Краще зберігати його в герметичних упаковках, на полиці комори.

Легкозаймисті предмети. Неприпустимо тримати під раковиною розчинники, поліролі, фарби, засоби для чищення, які можуть призвести до пожежі. Необхідно прибрати з шафи промаслені ганчірки, схильні до займання. Це допоможе запобігти небезпечні наслідки.

Все, що не повинно намокати. Якщо вода в зливі почне капати або текти, можуть зіпсуватися паперові серветки, рушники, скатертини. Такі вироби приберіть в сухе місце.