Окраса вашого квітника: садові кали

Цю квітучу культуру можна по праву вважати справжньою прикрасою саду або квітника.

Для посадки кал рекомендується вибирати тіль­ки сонячні місця або, у край­ньому випадку, півтінь. Бажано, щоб земля була родючою, з низь­ким рівнем кислот­ності. На глинистих ґрунтах ці квіти теж можна висаджува­ти, якщо поперед­ньо перекопати ділянку і внести при перекопуванні рівні частини піску й торфу.

Ідеальний час для садіння — травень. Але сприятливий період визначається за температурою повітря, що стабільно тримається вище нуля та відсутністю нічних заморозків.

Для кожної бульби необхідно зробити окрему ямку глибиною від 5 до 10 см.

Посадковий матеріал поміщають у ямку, присипають ґрунтом і щедро поливають. Відстань між рослина­ми 30-40 см. Глибина посадки залежить від розміру бульби. Не рекомендується сильно ущільнювати землю на поверхні посадкової ямки.

burinnia

Основний догляд складається зі своєчас­ного зрошення, внесення добрив і розпушу­вання. Шкідникам кали здатні протистояти самостійно, без профілактичних заходів.

Для підтримки оптимального для рослин рівня кислотності ґрунту реко­мендується додатковий полив з вико­ристанням лимонної або оцтової кислоти. Підкислений розчин готують з розрахунку 1 ст. л. кислоти на 10 л води і вносять у ґрунт 2-3 рази за літо.