Невдалий шлюб: важливі уроки, які варто винести

Коли люди вирішують одружитися, вони сподіваються прожити разом довгі роки. За різних обставин подружні стосунки нерідко закінчуються розлученням. Така ситуація викликає стрес, знижує задоволеність життям. Психологи вважають, що з невдалого шлюбу можна отримати  важливі уроки..

Телефони — смертельна небезпека для відносин. Перегляд новин, інформації в соцмережах, іграшки нерідко заважають особистому спілкуванню між подружжям. Кожна пара постійно перевіряє смартфони. Дефіцит уваги знижує задоволеність шлюбом, призводить до охолодження і депресії.

Необхідність подяки. Якщо партнери чуйно ставляться один до одного, їм подобається підтримка, саморозвиток, близькість почуттів, такий шлюб може тривати довго. Важливо дякувати людині, яка поруч, за будь-які прояви уваги. Це викликає чуйність, позитивну реакцію на потреби партнера.

Спілкування — основа хороших відносин. Пара повинна вміти вирішувати спори, конфліктні ситуації. Людям необхідно слухати і розуміти один одного, спільно знаходити виходи з проблем.

Ваше щастя має значення. Люди в парі намагаються дати взаємну любов, повагу, увагу. Якщо цього не відбувається, необхідно пам’ятати про своє щастя. Краще розірвати стосунки ы  знайти партнера, який вас розуміє, поважає, змушує відчувати особливими.

burinnia

Неможливість змінити іншу людину. У шлюб нерідко вступають дуже різні люди. Щоб він був вдалим, подружжю необхідно розділяти інтереси, мати схожі точки зору з багатьох питань. Бажання переробити іншу людину під себе ніколи не закінчується успіхом.