Не менше ніж шлунок

Ваш мозок страждає від неправильного харчування

 

Головний мозок страждає від неправильного харчування не менше, ніж шлунок. Саме від збалансованого харчування залежить якість пам’яті і тривалість інтелектуального життя. Що ж саме потрібно клітинам мозку для підтримання пам’яті?

Дієтологи пропонують кілька продуктів, необхідних для роботи головного мозку.

Лосось. Риба містить фосфор, що поліпшує роботу головного мозку. В цьому продукті містяться ненасичені жирні кислоти — ліпіди. Саме з них складається третина мозку.

Яйця. Холін, який міститься у жовтку, покращує пам’ять. Учені Бостонського університету стверджують, що регулярне вживання курячого м’яса і яєць, а також інших продуктів із високим вмістом холіну (вітамін В4) покращує пам’ять людини і сповільнює старіння мозку.

Арахісова олія. Вона містить вітамін Е, який також потрібний для повноцінної роботи головного мозку. Олію можна додавати в салати.

Ціле зерно. Глюкоза і клітковина, так необхідні для нормального функціонування головного мозку, містяться саме в цілому зерні.

Вівсянка (каша з вівсяної крупи). У цьому злаку містяться цинк, вітамін Е і В — безперечні лідери для підживлення мозку і нервової системи.

Ягоди. Полуниця поліпшує пам’ять, а суниця і ожина насичені омегою