Навіщо китайці вішають мокрі рушники на ручки дверей

У кожного народу є свої корисні методи вирішення деяких побутових питань. У китайців є звичка залишати вологий рушник на ручці дверей.

Зволоження повітря. До такої хитрості вдаються китайці. Для того щоб повітря в кімнаті було не таким сухим, вологий рушник вішається на ручку дверей. Коли двері будуть відкриватися, то повітря буде переміщатися по всій кімнаті і ставати більш зволоженим.

Зволожувати повітря в приміщенні необхідно, так як завдяки цьому шкірний покрив і волосся не будуть пересихати. Креми, в яких міститься гіалуронова кислота, в цьому випадку будуть працювати краще. Якщо повітря досить зволожене, то літаючого пилу буде набагато менше. Сон стає міцнішим. Слизові оболонки не пересихають. Важливо також відзначити, що якщо повітря досить зволожене, то кімнатні рослини будуть розвиватися набагато краще.

Важливо підтримувати вологість в квартирі або будинку в межах від 40% до 70%.

Усунення неприємного запаху. Не у всіх будинках вдається досить легко підтримувати приємний аромат, але ось вологий рушник на ручці дверей допомагає усувати неприємні запахи, замінюючи їх на приємні аромат