Якщо ви любите справжній пломбір, то цей рецепт здобуде вашу прихильність. Морозиво виходить дуже смачне, в міру солодке, без додавання вершків — зовсім як в дитинстві!
Інгредієнти:
- молоко — 900 мл;
- 6 яєць;
- 250 гр. цукру.
Приготування:
Молоко підігріти. Жовтки відокремити від білків. У жовтки поступово, постійно помішуючи вінчиком, влити ополоник молока. Потім повільно влити жовткову масу в молоко, збиваючи вінчиком.
Поставити на найменший вогонь. Постійно помішуючи вінчиком, поварити 8 хвилин, не допускаючи кипіння. Доводимо до загустіння.
Білки змішати з цукром. Поставити на водяну баню. Постійно збиваючи вінчиком, готувати білки на водяній бані 7-10 хвилин. Потім збити міксером до піків і охолодити білки.
Акуратно ввести білки в молочно-жовткову масу, перемішати.
Перелити в контейнери, закрити, переставити в морозилку. У міру замерзання збити вінчиком ще 3-4 рази, щоб крижинки розтанули, і морозиво набуло необхідної консистенції.
Готове морозиво смакує як справжній пломбір.
