Мій майбутній чоловік і його обдурені дружини

Після розлучення з першим чоловіком я довго не могла познайомитися з кимось. Та й ніколи було — доводилося багато працювати і займатися сином.  Але син підріс, став самостійним. І я, нарешті, отримала можливість зайнятися своїм особистим життям.

Звичайно, у  минулі роки були чоловіки, які хотіли зав’язати зі мною стосунки. Але вони або не подобалися мені, або були одружені. Подруга подала мені ідею — поїхати відпочивати в наш місцевий санаторій.

Я купила путівку, поїхала. І несподівано познайомилася з цікавим чоловіком з мого міста! Високий брюнет, розумний з почуттям гумору! Просто чоловік моєї мрії! Максиму було 36 років, як і мені. Три роки тому він розлучився і з тих пір платив аліменти на двох дітей. Працював менеджером в торговій фірмі, хоча за освітою був педагогом. Викладав в молодості в коледжі, але після народження первістка довелося кинути малоприбуткових роботу і перекваліфікуватися в торгівці. Тільки  справи в його фірмі, на жаль, йшли  погано –   конкуренція в останні роки стала занадто велика.

Максим з метою економії  переїхав до мене, в мою «двушку». Бо сам після розлучення з дружиною жив з батьками, окремої квартири не мав. «Не заробив і не накрав на власне житло, такий вже я непрактичний!» — любив він зауважувати  з важким зітханням.

Ми вирішили не розписуватися, а пожити якийсь час «так» — придивитися один до одного, переконатися, що з нас вийде пара, здатна до старості  прожити разом. Все йшло добре, не рахуючи того, що фінансові  проблеми у Максима тільки посилювалися! Пов’язані вони були з дітьми. Адже як у нього вийшло з розлученням? Дружина загуляла з колегою, той пішов з сім’ї, вона теж розлучилася з Максимом. А потім новий чоловік раптово викинув фінт — повернувся до першої дружини. Невірна дружина Максима виявилася в скрутному становищі, і замість  аліментів Максиму довелося повністю взяти забезпечення дітей на себе.

Що робити! Я не вимагала, щоб Максим перестав віддавати дітям майже всю зарплату. Як говориться, ставилася до ситуації з розумінням. Так ми прожили два роки.

І раптом я випадково дізналася, що ніякої колишньої дружини і дітей у Максима немає! Як дізналася? Так місто  наше не маленьке, знайшлися спільні знайомі …

А попутно з’ясувалася ще одна вражаюча річ. Виявляється, Максим уже кілька років виплачував кредит за квартиру в елітній новобудові, де на даний момент жили квартиранти. Вийшло, що Максим і з квартирантів брав гроші, а ще витрачав на покриття кредиту три чверті своєї зарплати — хотів скоріше розрахуватися з банком.

А колишню дружину і дітей він вигадав, Для мене… Щоб я не дивувалася, що він завжди без копійки, живе за мій рахунок  і не пред’являла претензії. Ось так ось у мене вийшло. Два роки жила з Максимом  і не запідозрила, що він такий хитрий брехун.

На наступний день після з’ясування стосунків. Максим від мене пішов. Прийшла я ввечері з роботи додому, а ні його, і ні його речей немає. І далі — ні дзвінків, нічого! Ніби й не було у нас ніяких стосунків, ніби ми і не жили разом, не будували планів на майбутнє.

Рік по тому я дізналася, що Максим перебрався в нову квартиру — виплатив кредит. Говорили, що він поки не одружений. Він взагалі не був жодного разу одруженим, жив  у цивільному шлюбі з кількома жінками. Мабуть і  їм розповідав про дітей і аліменти. Така, мабуть,  людина — з тих, хто живе за чужий рахунок, намагаючись не обтяжувати себе  обов’язками. Але я ж  як помилилася з вибором майбутнього чоловіка,  тільки дозволила йому два роки жити за мій рахунок