Новорічні свята стають історією. Кілька днів вівсянки й супчиків і можна знову приготувати собі солодку втіху. Пропонуємо вам спекти це ніжне горіхове печиво. І ви обов’язково закохаєтесь в його смак.
Інгредієнти для тіста:
сметана — 170 г;
вершкове масло – 120 г;
цукор – 1 ст. л.;
борошно – 300 г;
сода – 0,5 ч. л.;
сіль – дрібка.
Інгредієнти для начинки:
горіхи – 80 г;
цукор – 100 г;
вершкове масло – 70 г;
борошно – 50 г.
Приготування
У сотейнику розтоплюємо вершкове масло. Додаємо цукор і, постійно помішуючи вінчиком на середньому вогні, готуємо 1-2 хвилини. Всипаємо борошно, продовжуючи помішувати. Готуємо ще 1-2 хвилини до отримання розсипчастої крихти. Змішуємо готову крихту з подрібненими горіхами. Це буде наша начинка.
Просіюємо борошно, додаємо холодне вершкове масло шматочками та перетираємо масу у крихту. В окремій мисці змішуємо сметану, цукор, сіль і соду до однорідної консистенції. Додайте рідку суміш до борошняної крихти та замішуємо м’яке тісто. Охолодіть його 10-15 хвилин.
Ділимо тісто на 2 частини, розкачуємо кожну в пласт товщиною 2-3 мм.
Посипаємо поверхню тіста цукрово-горіховою крихтою, скручуємо у щільний рулет і нарізаємо його на шматочки завтовшки 2 см.
Викладаємо шматочки на деко, застелене пергаментом, зрізом догори.
Випікаємо в розігрітій до 180° C духовці 15 хвилин. Смачного!
Також вас може зацікавити Домашній смаколик: готуємо ніжний медовий торт з чорносливом і горіхами
А ще прочитайте Випічка нашвидкуруч: готуємо бананово-кокосовий пиріг
