Готуємо розсипчасте печиво з хрусткою цукровою крихтою та горіхами

Новорічні свята стають історією. Кілька днів вівсянки й супчиків і можна знову приготувати собі солодку втіху. Пропонуємо вам спекти це ніжне горіхове печиво. І ви обов’язково закохаєтесь в його смак.

Інгредієнти для тіста:

сметана — 170 г;

вершкове масло – 120 г;

цукор – 1 ст. л.;

борошно – 300 г;

сода – 0,5 ч. л.;

сіль – дрібка.

Інгредієнти для начинки:

горіхи – 80 г;

цукор – 100 г;

вершкове масло – 70 г;

борошно – 50 г.

Приготування

У сотейнику розтоплюємо вершкове масло. Додаємо цукор і, постійно помішуючи вінчиком на середньому вогні, готуємо 1-2 хвилини. Всипаємо борошно, продовжуючи помішувати. Готуємо ще 1-2 хвилини до отримання розсипчастої крихти. Змішуємо готову крихту з подрібненими горіхами. Це буде наша начинка.

Просіюємо борошно, додаємо холодне вершкове масло шматочками та перетираємо масу у крихту. В окремій мисці змішуємо сметану, цукор, сіль і соду до однорідної консистенції. Додайте рідку суміш до борошняної крихти та замішуємо м’яке тісто. Охолодіть його 10-15 хвилин.

Ділимо тісто на 2 частини, розкачуємо кожну в пласт товщиною 2-3 мм.

Посипаємо поверхню тіста цукрово-горіховою крихтою, скручуємо у щільний рулет і нарізаємо його на шматочки завтовшки 2 см.

Викладаємо шматочки на деко, застелене пергаментом, зрізом догори.

Випікаємо в розігрітій до 180° C духовці 15 хвилин. Смачного!

Також вас може зацікавити Домашній смаколик: готуємо ніжний медовий торт з чорносливом і горіхами

А ще прочитайте Випічка нашвидкуруч: готуємо бананово-кокосовий пиріг