Експерти назвали найкращий чай проти старіння

Фахівці вважають, що, як тільки людина втрачає інтерес до життя, починаються проблеми (депресія, погіршення пам’яті) і все досить швидко йде до сумного кінця. Тобто від ефективності мозку залежить наша успішність і тривалість життя.

Однак, збільшити ефективність роботи мозку допоможе чай з простих компонентів. За словами медиків, це — зелений чай, меліса і шавлія. Трави можна придбати в звичайній аптеці, а чай потрібно вибирати хорошої якості. Напій заварюється як звичайний чай і вживається два рази в день: у другу половину дня і на ніч

Корисним дією в даному випадку мають поліфеноли шавлії, розмаринова кислота меліси і катехіни зеленого чаю. Ці компоненти володіють  антивіковими властивостями, запускають аутофагію, тобто самоочищення клітин. Крім того, меліса і шавлія здатні відновлювати білки клітин після отруєння їх цукрами (так званої глікації), пояснили лікарі. Також, завдяки невеликому заспокійливу дію меліси, людина стає більш врівноваженим в другу половину дня, їй  легше заснути ввечері, а сон стає більш спокійним. Цей чай можна назвати найкориснішим чаєм, вважають дієтологи.