Ефективні настоянки для лікування герпесу.

Герпес — це вірусне захворювання з характерним висипанням згрупованих пухирців на шкірі та слизових оболонках. Найперша зброя проти герпесу — особистий імунітет. Зміцнюйте його загальновідомими способами: правильним харчуванням і режимом дня, загартовуванням, полівітамінними засобами.

Герпес на губах допоможуть усунути антисептичні мазі, які можна купити в аптеці. А також комплекс вітамінів, спрямованих на зміцнення імунітету в осінньо-зимовий період.

Спиртова настоянка прополісу ефективно бореться як із зовнішніми проявами захворювання, так і з самим вірусом. Для цього слід 100 г прополісу подрібнити, залити 500 мл 96-градусного спирту та залишити на кілька днів для розчинення. Не забувайте 3-4 рази на день збовтувати його. Коли прополіс повністю розчиниться, відфільтрувати розчин і вживати по 20-30 крапель 3-4 рази на день із теплим молоком або теплою водою.

Цю ж настоянку, але розведену теплою водою (для зниження спиртового градуса) треба застосовувати як примочку на уражене герпесом місце.

Також допоможуть настоянки кореня родовика лікарського, перстачу прямостоячого, бруньок чорної тополі й берези.

Усі настоянки готуються за одним рецептом: треба взяти 100 г рослини, залити 500 мл 40-градусного спирту, настояти 10-15 днів. Пити як профілактичний і лікувальний засіб по 1 столовій ложці щодня. Також добре допомагають і примочки з цих настоянок.