Додавайте в раціон часник. Особливо взимку.

Часник допомагає боротися із симптомами застуди. Завдяки антибактеріальним властивостям часник допомагає полегшити симптоми застуди та грипу. Ви можете залити окропом трохи часнику та імбиру й підсолодити цей напій медом, коли з’явля­ються перші ознаки застуди.

Часник корисний у разі діабету. Діабет потре­бує постійного контролю рівня цукру в крові. У цьому може допомогти здоровий та збалансований раці­он. Дослідження показали, що сирий часник також допомагає знизити рівень цукру в крові.

Часник сприяє зниженню рівня «поганого» хо­лестерину. Введення часнику в раціон сприяє змі­цненню здоров’я серця. Часник здатен знизити рі­вень «поганого» холестерину в крові, який відклада­ється на стінках артерій та обмежує кровоплин.

Часник допомагає контролювати артеріаль­ний тиск. Високий кров’яний тиск значно збільшує ризик серцевих захворювань. Згідно з дослідження­ми, часник знижує артеріальний тиск. Приготуйте багатий на клітковину салат і додайте до нього тро­хи подрібненого часнику. Ви також можете додати часник у свої супи та інші домашні страви.