Ці 4 питання варто поставити розлученому чоловіку перед початком відносин з ним

Боятися вступати у відносини з розлученим чоловіком не варто. Нерідко чоловіки одружуються, піддавшись емоціям або під тиском жінки. Зазвичай, такі шлюби не тривають довго. Але до початку відносин з розлученим чоловіком варто дізнатися у нього деяку інформацію.

Скільки разів він був у шлюбі. Якщо ваш новий обранець вже вступав у шлюб, це безумовно гарна ознака, проте коли штампів у паспорті багато, варто насторожитися. Не соромтеся ставити питання — дізнайтеся причини, вислухайте його думку і проаналізуйте його позицію. Якщо вас нічого не насторожує — сміливо переходьте до нового етапу відносин.

Причина розлучення. Накидатися на чоловіка з докладними розпитуваннями не варто, особливо якщо ви лише нещодавно знайомі. Але якщо ви розумієте, що відносини розвиваються і стають більш серйозними, цю тему потрібно обов’язково підняти і делікатно дізнатися про причини розлучення.

Відносини могли закінчитися через поспішне рішення, нездатність домовитися або, наприклад, зраду обранця. Іноді під час подібної бесіди спливають серйозні моменти, які визначать і ваше подальше майбутнє, наприклад, якщо попередні відносини закінчилися, тому що чоловік не хотів мати дітей.

Відгуки про минулі відносини. Як він відгукується про минулі відносини і жінку, з якою перебував у відносинах — дуже важливий показник. Це характеризує його як чоловіка, порядну людину і людину, яка з повагою ставиться до минулого і колишньої коханої жінки. Якщо відгуки завжди негативні — це дуже поганий знак, оскільки у тому разі, якщо ви теж не зможете бути разом, на вас чекає той самий сценарій.

Як він спілкується з дітьми від минулого шлюбу. Спілкування з дітьми — найважливіший показник. Подивіться, наскільки часто він зустрічається з дітьми від минулого шлюбу. Чи хоче він проводити з ними час, чи забирає на вихідні, чи возить на море, чи бере участь у їх житті. Чи регулярно виплачує аліменти, чи допомагає якось по-іншому, коли це необхідно. Крім того, цей момент може не подобатися вам, але це безумовно хороший знак, на який варто звертати увагу.