Чудовий засіб для чоловічих хвороб

Гарбузове насіння — прекрасний засіб для профілактики простатиту й збереження здоров’я передміхурової залози.

Застосовувати його можна по-різному. 0,5 кг сирого очи­щеного гарбузового насіння пропустити через м’ясорубку і змішати зі склянкою (200 г) меду. Для кращого загустіння поста­вити в холодильник на 3-4 год. Потім із маси, що загускла, сфор­мувати кульки діаметром 1-1,5 см і зберігати їх у холодильнику. Щоранку (за пів години до їжі) з’їдати по кульці. Після закінчен­ня лікування зробити перерву на 1 рік.

Цілющу суміш можна приго­тувати трохи інакше. 0,5 кг добре просушеного гарбузового на­сіння подрібнити, не очищаючи від шкірки, в кавомолці, просія­ти через сито, приймати по 2 ст. ложки порошку тричі на день пе­ред.  їжею, запиваючи склянкою теплої води з розчиненою в ній 1 ч. ложкою меду. Курс лікування — 2-3 місяці.

Є ще простіший спосіб при­йому насіння: у сирому вигляді очистити його від шкірки і вжи­вати по 20 штук до їжі 3 рази на день. Курс такого лікування — 3-4 місяці. Щоб лікування було мак­симально ефективним, вважа­ють фахівці, треба займатися спортом, відмовитися від курін­ня й уживання алкоголю, раціо­нально харчуватися, включати в меню такі продукти, як петрушка, селера, часник, горіхи, сочеви­ця, горох, квасоля, груша.