Чому фахівці не радять залишати зарядку в розетці

Практика показує, що зарядні пристрої для різних гаджетів існують буквально у кожного. Тільки от чи варто їх залишати в розетці?

Смартфони, планшети і комп’ютери допомагають нам вчиться, розважатися і взаємодіяти один з одним на відстані. На жаль, більшість з них доводиться постійно заряджати. Після цього процесу, зарядний пристрій залишається в розетці. А чи безпечно це насправді?

Насправді – небезпечно, бо це пряме порушення пожежної безпеки. Практика показує, що більшість пожеж починаються через коротке замикання. Чи можете ви бути на сто відсотків впевнені, що зарядка справна і нічого не трапиться, поки вас не буде вдома?

Зарядка може грітися, коли відбувається процес підзарядки — це нормально. Однак, якщо вона просто знаходиться в розетці та гріється це тривожний знак. Температура може виросте настільки, що просто розплавить і розетку, і сам пластик корпусу зарядного пристрою. У будь-якому випадку, ризик виникнення короткого замикання особливо високий.

Професіонали закликають відмовитися від того, щоб залишати гаджети на зарядці на всю ніч. Щось погане може статися саме в той момент, коли ви спите і не контролюєте ситуацію.

burinnia

Також ви повинні знати, що підключені до мережі пристрої споживають електрику. Звичайно, це копійки, але якщо подібні зарядки розкидані по всьому дому, сума вас порадує не найкращим чином.

У вас живе кішка або собака? Тоді обов’язково виймайте зарядку з розетки. Тварина не розуміє правил техніки безпеки, а значить може почати його гризти. Результат може бути летальним. Навіщо ризикувати даремно, якщо витягнути з розетки зарядний пристрій — справа декількох секунд.

Ті прилади, які ви не використовуєте — просто вимикайте. Спочатку це буде складно, однак важливо взяти це в звичку