Чим вивести бур’яни між тротуарною плиткою.

Якщо між плиткою на садовій доріжці або у дворі зявився бурян, візьміть на озброєння ці способи, і позбудьтесь зайвого клопоту.

  1. Можна вирішити проблему за допомогою звичайної солі. Якщо бур’яни намагаються пробитися там, де ніякої рослинності не потрібно, то використовуйте сольовий розчин. Для цього на 1 частину солі візьміть 2-3 частини гарячої води. Хоча можна і просто просипати сіль там, де не хочеться бачити ніякої зелені.
  2. Дуже добре справляється з видаленням трави і харчова сода. Особливо хороший цей спосіб в тих випадках, коли потрібно позбутися від рослинності у вузьких місцях. Наприклад, можна посипати содою тріщини в доріжках і бордюрах, щоб там нічого не росло.
  3. Досвідчені господарі знаходять застосування навіть кукурудзяному борошну. Вони посипають цим найпростішим продуктом ті місця, де люблять з’являтися бур’яни. Зрештою це ускладнює насівання, і проблема частково або навіть повністю вирішується.
  4. Для вирішення питання згодяться і старі газети. Потрібно у два (а краще в чотири шари) згорнути папір, укласти на місця, де з’являється бур’ян. Так рослини не зможуть пробитись до сонячного світла і незабаром загине.
  5. Щоб здолати ненависні бур’яни, можна і облити їх звичайним окропом.

Звичайно, можна і по-старому видаляти бур’яни за допомогою садових інструментів, регулярно знищуючи небажану рослинність з коренем. Однак згадані вище лайфхаки з сіллю, содою, газетами, борошном або окропом можуть суттєво допомогти.