Чи отримають пенсіонери тисячу за щеплення?

Не всі пенсіонери зможуть отримати тисячу гривень за вакцинацію.  Про це в інтерв’ю «Радіо Свобода» заявив  прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, програма, яка триватиме з 19 грудня 2021 року до 18 грудня 2022 року, спрямована на підтримку малого та середнього бізнесу, зокрема, індустрії кіно, театрів, музеїв, спортивних центрів, авіа та залізних перевезень.

Шмигаль зазначив, що вакциновані двома дозами зможуть сформувати у своєму смартфоні у додатку  «Дія» віртуальну картку для оплати послуг за зазначеними напрямками.

На запитання «Радіо свобода» що робити пенсіонерам без додатка «Дія», Шмигаль визнав, що ймовірно не всі пенсіонери зможуть скористатися тисячею, оскільки в селах та містечках немає креативної індустрії та музеїв, де можна було б витратити гроші за вакцинацію. Проте Шмигаль сказав, що для підтримки пенсіонерів в країні діють інші програми, вони не стосуються вакцинації.

«Ми виплачуємо 500 грн категорії 80+, 400 грн – 75+. Відповідно, буде цього року (для вікової категорії – ред.) 70+, це 300 грн і далі наступні роки відповідно для 65 та 60 років. Плюс є індексація пенсій. А ця програма (1000 грн після повного курсу вакцинації – ред.) спрямована на підтримку постраждалих індустрій, але вона мотивує людей вакцинуватися та користуватися «Дією» «, – сказав прем’єр.