АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ з 25 по 31 жовтня

ОВЕН (21.03-20.04). Вам доведеться напружено попрацювати, щоб досягнути

бажаного результату. Дослухайтеся до голосу інтуїції та знайдіть спільну мову з керівництвом. Остерігайтеся інтриг. Недоброзичливці плетуть їх проти вас.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). У сфері фінансів дрібниць не буде, важливо все врахувати і продумати. Намагайтеся співпрацювати з оточенням, воно допоможе порадами. Критично сприймайте нову інформацію.  Вона не завжди відповідає дійсності.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Багато говорити про справи не варто, їх треба просто робити. Якщо ви докладете зусиль, то досягнете гарних результатів практично в усьому. Однак, не забувайте про сім’ю. Вона потребує вашої уваги.

 

РАК (22.06-23.07). Вам зараз, як ніколи, стане у нагоді розсудливість, щоб вирішувати проблеми, що виникають. Не замахуйтеся на недосяжне. Цінуйте й використовуйте те, що маєте, будьте вдячні подарункам долі.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Досить метушливий період. У першу чергу займіться обов’язковими виробничими питаннями, інші поки відкладіть. Не критикуйте дії друзів, краще дослухайтеся до їхніх порад. Можлива гарна новина.

 

ДІВА (24.08-23.09). Особливо важливо не метушитися. Проаналізуйте ситуацію, що склалася — це заощадить вам час і сили. Сприятливий час для інтелектуальної роботи. Важлива ваша пунктуальність і комунікабельність з колегами.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Вас буде супроводжувати успіх у просуванні нових ідей

і оригінальних розробок. Прихильність і увага друзів вам забезпечена. Бережіть добрі стосунки від образ і непорозумінь. Вони ще вам придадуться.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). У вас може зрости інтерес до всього, що вас оточує.

Велика ймовірність, що ви нарешті зможете вірно визначити своє місце у житті. Будь-яка ваша ініціатива виявиться результативною.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Не прагніть вирішити всі проблеми відразу, не беріться здійснювати грандіозні задуми. Мало що з цього вийде. Краще мати синицю в руці, аніж ганятися за журавлем.  Чітко розплануйте своє життя на найближчі місяці.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Варто якнайменше дослухатися до порад оточення і більше довіряти інтуїції. Тиждень обіцяє бути повним турбот і не завжди приємних сюрпризів. Будьте терплячі, в кінці тижня отримаєте позитивний результат.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Роботи буде багато, причому найрізноманітнішої. Головне — реально співставити власні можливості з обсягом того, що потрібно зробити. Водночас, повчіться відстоювати свої інтереси. Це у вас вийде!

 

РИБИ (20.02-20.03). Поволі реалізовуються ваші заповітні плани і задуми.

На роботі справи просуваються успішно, не руйнуйте цю тенденцію. Підвищиться

працездатність, ви багато чого можете зробити з запланованого раніше.