АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 8 — 14 листопада.

ОВЕН (21.03-20.04). Ваш друг може дати вам корисну пораду або зробити важливу послугу. Колеги підтримають ваші пропозиції, а керівництво може нагородити премією. Підходящий час для ухвалення відповідальних рішень.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Наступає удалий в емоційному плані період. Ви будете реагувати на все спокійно й знайдете позитив навіть у складній ситуації. Ніхто не виведе вас з рівноваги. Остерігайтеся прихованих недоброзичливців.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви відчуєте, що зробили великий крок назустріч своїй мрії. І весь всесвіт допомагає вам, забираючи перешкоди на шляху. Потрібно тільки вірити й чекати. Ваша кохана людина допоможе в реалізації планів.

 

РАК (22.06-23.07). Кипуча енергія допоможе досягнути успіху. Плани можуть змінитися, але все буде сприяти розвитку партнерських відносин. Для нового витка духовного росту вам необхідно позбутися плутанини у вашому житті.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Небажано будувати грандіозних планів, обставини будуть стрімко змінюватись. Ви будете вирішувати одночасно  найрізноманітніші ділові проблеми. Можливо, доведеться стати посередником на прохання друзів або близьких.

 

ДІВА (24.08-23.09). Вам необхідно зосередитися перед рішучим і успішним стрибком вгору до успіху. Правда, доведеться забути про сумніви та сантименти. Усім не догодиш. Працювати будете більше і перейдете на вищий фінансовий щабель.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Період сприяє знайомствам, відкриттям і плідному співробітництву. Вам можуть перешкодити несподівані обставини, але життя швидко поверне на вторований шлях. Ви будете надзвичайно приємним співрозмовником.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Успіх можливий на всіх фронтах, головне — нічого не боятися й вірити в себе. Вас чекає прибуток або пропозиція зайняти керівний пост із чималою зарплатою. Сконцентруйтеся на розборі власних бажань.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Доведеться розбиратися з невідкладними справами. До всього, вас  атакуватимуть проблеми з минулого, без рішення яких не буде просування вперед. Доведеться докласти титанічних зусиль, щоб прорватися.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Зараз саме час для налагодження втрачених зв’язків, які вам знадобляться в найближчому майбутньому. Намагайтесь упорядкувати думки й почуття. І перестаньте киснути, відрегулюйте позитивом свій емоційний стан.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Досягнути успіху ви зможете тільки завдяки особистим організаторським здібностям і новим ідеям. Не чекайте, що хтось вирішить ваші проблеми. Події будуть сприяти поліпшенню матеріального становища.

 

РИБИ (20.02-20.03). На роботі очікуються зміни. Причин для паніки немає, але варто замислитись над підвищенням власної кваліфікації. Нові знання неодмінно знадобляться. Успіх переговорів залежатиме від чіткості вашої аргументації.