АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 6 — 12 вересня

ОВЕН (21.03-20.04). Бажано зайнятися особистими справами, тимчасово відклавши суспільні. Тим більше, що для цього з’явиться більше часу й можливостей, сміливості й рішучості. Якщо ви вагалися починати нові стосунки, час це зробити.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Складний і непередбачуваний період, доведеться набратися мудрості й терпіння, долаючи рясні проблеми. Близькі люди можуть бути занадто доскіпливі,  уникайте конфліктів, згладжуйте гострі кути у стосунках.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Щастя не за горами, потрібно просто в нього повірити. Ваші зусилля увінчаються успіхом, ви отримаєте те, про що давно мріяли. Ваші ідеї будуть затребувані. Вас чекають цікаві поїздки і нові враження.

 

РАК (22.06-23.07). Проблеми минулих днів відійдуть на задній план, а ваші несподівані рішення принесуть чудовий результат. Якщо ви поставите перед собою мету досягнути успіху в роботі, не втрачайте час, і не робіть це за чужий рахунок.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Ваша активність і рішучість принесуть плоди. Прекрасний період для спілкування, поїздок, відпустки. Друзі будуть звертатися до вас за допомогою та порадою. Ви отримаєте можливість реалізувати свої задуми.

 

ДІВА (24.08-23.09). Бажано співвідносити свої обіцянки з вірогідністю їх виконання. Неприємна інформація може внести зміни у ваші плани. Краще зосередитися на роботі. Час сприятливий для самореалізації й демонстрації талантів.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). На роботі, попри усі ваші зусилля, істотних змін не передбачається. Вдалими будуть операції з нерухомістю. Варто купувати житло або робити ремонт. Уникайте швидких рішень, необхідно все об’єктивно оцінити.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ви зможете досягнути будь-яких висот. Не треба жертвувати собою заради інших. Гарний час для рішучих кроків у будь-якій області. Ділові переговори будуть проходити легко і вдало. Вірогідний прибуток.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Період, насичений подіями, а результати будуть залежати від вашої розсудливості й уміння миттєво реагувати на раптові зміни. Не поспішайте з рішеннями. Сприятливий час для зміни місця роботи.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Найкращих результатів ви досягнети в інтелектуальній роботі. Від друзів надійде важлива інформація. Доведеться вступити в суперечку. Вислухайте опонента й не кваптеся з висновками. В особистому житті – приємні події.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Керуйтеся здоровим глуздом, ігноруйте спрагу гострих почуттів. Пам’ятайте, що таємне може стати явним, так що не варто обманювати й зраджувати. Близьким людям знадобиться ваше співчуття і оптимізм.

 

РИБИ (20.02-20.03). Дещо хаотичний тиждень. Доведеться змінювати плани. Відкиньте дрібні справи, сконцентруйтеся на головному.  Можете відчутно просунутись у справах. Із властивим вам тактом відстоюйте свої інтереси.