АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 5 — 11 липня

ОВЕН (21.03-20.04). Тиждень повний різноманітними подіями, метушливий та непередбачуваний. Бажано відкласти доленосні рішення, займіться поки творчістю або особистим життям. Можете розраховувати на допомогу друзів.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Краще триматися подалі від занадто привабливих проектів, усе може виявитися в реальності зовсім не так, як ви розраховували. Дозуйте свій егоїзм, інакше можуть виникнути проблеми у спілкуванні з родичами.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви відчуєте, що доля дає вам шанс кардинально змінити своє життя й отримати те, чого ви так давно прагли. Вам пощастить в справах і в коханні. Ваші плани почнуть здійснюватися, якщо ви почнете діяти.

 

РАК (22.06-23.07). Гарний настрій не полишатиме вас увесь тиждень, скористайтеся цією вдалою комбінацією. У вашій свідомості назрівають серйозні зміни, але поки ви в усьому твердо не впевнені, утримуйтеся від відвертих розмов.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Гарний момент для реалізації справи, яка довго не вдавалась. Не сумнівайтеся, зробіть рішучий крок вперед, і ви відчуєте полегшення й упевненість у власних силах. Збільшіть число контактів і корисних зустрічей.

 

ДІВА (24.08-23.09). Вам необхідно сконцентруватися на роботі. Чим більш сумлінно ви будете її виконувати, тим кращим буде результат, тим більше задоволення від праці. Реалістично оцініть особисте життя, щоб уникнути розчарувань.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Вас будуть роздирати внутрішні протиріччя. Можлива непередбачена ситуація, яка заставить змінити ваші плани. Так що не зайве продумати кілька  запасних варіантів. Не забувайте про особисте життя.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Вам захочеться відчути себе особистістю незалежною, проте, потрібною, без якої хтось і дня не зможе прожити. Не переймайтесь, ваше бажання вже давно здійснилось. З’явиться можливість вирішити давні проблеми.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Якщо дотримуватися стратегії співпраці з усіма, хто тільки може бути вам корисний, ви досягнете успіху. Ви будете зустрічатися з потрібними людьми й пізнавати багато цікавого й корисного для себе. Порадує родина.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Краще не братися за вирішення життєво важливих завдань, не час щось міняти. На роботі необхідно виявити зібраність і пунктуальність. Імовірна напруга у стосунках з близькими людьми, сімейні проблеми.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Ви з легкістю розберетеся й з роботою, і з особистим життям. Головне – не ігноруйте нові ідеї, навіть якщо на перший погляд вони здаються абсурдними. Удалий період для пошуків і змін, у тому числі місця проживання.

 

РИБИ (20.02-20.03). На вас може звалитися купа проблем. Доведеться витрачати сили й час на те, щоб втримати досягнуте. У партнерських стосунках можливі складнощі. Визнати себе винним, швидше за все, доведеться саме вам.