АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 31 травня — 6 червня

ОВЕН (21.03-20.04). Вашим девізом може стати «міра у всьому». Однак, коли все правильно та розмірено, може стати й нудно. Своєчасний прояв ініціативи принесе бажані результати.  Беріть активну участь у справах на роботі та вдома.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Ви будете здатні блискавично вирішити більшість тих проблем, які перед вами виникнуть. Якщо ви не будете робити собі послаблень, перед вами відкриються блискучі перспективи у справах. Уникайте конфліктів.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Вам варто виявити терпіння, не квапити події, і все складеться найкращим чином. На вас чекає удача в справах. Проблеми, які вас турбували, зникнуть, як роса на сонці. В особистому житті – гармонія.

 

РАК (22.06-23.07). Не варто рватися в авангард і хапатися відразу за все, набагато краще буде управляти ситуацією, залишаючись у тіні. Добре було б завершити щось старе, настав час звільнити місце для нового у своєму житті.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Попри вашу активність і працездатність, до вас може підкрастися нудьга. Тоді змінюйте темп, намагайтеся знизити обсяг роботи, вона нікуди від вас не подінеться. Стежте за язиком, щоб не скривдити близьких людей.

 

ДІВА (24.08-23.09). Успішно пройдуть зустрічі й ділові переговори. Потрібно розібратися у своєму емоційному стані й навчитися контролювати почуття. Якщо не будете впадати в крайнощі, перед вами відкриються райдужні перспективи.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Ви знову, схоже, здивуєте оточення, пильнуйте тільки, щоб подив був захоплений, а не обурений. Таємниці можуть відкритися і вам доведеться виправдовуватися. Однак, з’явиться шанс підняти свій авторитет.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). У вас з’явиться можливість виявити свої найкращі якості. На роботі все складається просто відмінно, чекайте прибуток і вигідні контракти. Намагайтеся менше працювати і приділяти час особистому життю.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Вас охопить нездоланне бажання проникнути в суть речей. Ви багато що побачите під новим кутом, але не захоплюйтеся аналізом на шкоду активності. Важливо не спізнюватися, від вас чекають відповідальності.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Період може виявитися активним і плідним за умови, що ви виявите дипломатичність. Вам просто необхідно вловити загальний настрій на роботі, це розширить ваші можливості. Уникайте порожньої балаканини.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Нехай ваша скромність обмежиться тим, що ви не будете занадто багато говорити про свої досягнення. Однак важливо почувати себе впевнено. Будьте активніше, не так важливий результат, як сама ваша рішучість.

 

РИБИ (20.02-20.03). Ситуація на роботі складна, тому доведеться докласти чимало зусиль, щоб виконати поставлені завдання. Нові приємні обставини ввійдуть до вашого життя, що додасть вам оптимізму. Справи підуть вгору в усіх сферах життя.