АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 28 червня — 4 липня

ОВЕН (21.03-20.04). Вам потрібно зібрати волю в кулак та завершити проект. Ви зможете добре заробити. Наступає слушна мить для конкретних дій, відповідальних кроків та інших доленосних подій. Важливою буде ділова зустріч.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Щоб ваші проблеми з діловими партнерами не повторилися, необхідно засвоїти уроки минулого. Почуття власної переваги заважає нормальному спілкуванню з оточенням. Не знехтуйте можливістю змінити події.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Досить удалий період у плані кар’єри та кохання. Можуть надійти привабливі ділові пропозиції. Якщо ви зосереджені й уважні — вам забезпечений успіх, причому такий, на який ви навіть не розраховували.

 

РАК (22.06-23.07). Може завершитися важливий етап у вашій кар’єрі, і ви отримаєте вигідну пропозицію. Допомоги й підтримки від інших зараз чекати не варто, розраховуйте тільки на себе. Тим більше, що ви сповнені сил та енергії.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Не виключене розчарування в комусь із близьких людей. Краще вчасно зняти рожеві окуляри. Ідеальний час для того, щоб зайнятися реалізацією серйозних планів. Особлива активність очікується у вихідні.

 

ДІВА (24.08-23.09). Можливі певні труднощі, перед якими не варто відступати. І тоді можна розраховувати на успіх. Але краще опиратися на перевірені методи, а нестандартні підходи використовувати тільки як доповнення.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Ви лідер, і це допоможе вам досягнути бажаного. Необхідно виявити терпіння й завзятість, тоді перешкоди перетворяться на пил, який віднесе вітром. Тиждень багатий подіями, що гарантують цікаві враження.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Настає час серйозних змін до кращого. Не тримайтеся за старе, воно вам більш не знадобиться. Ваш авторитет зростає. Пам’ятайте, що, змінюючи своє сприйняття, ви можете змінити й навколишній світ.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Будь-яку ситуацію потрібно оцінювати максимально реалістично. Навіть якщо вона зовсім не вписується в рамки ваших уявлень про можливе. Намагайтеся адекватно розрахувати свої сили, не давайте порожніх обіцянок.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Ви здатні досконало зробити доручену вам роботу. Так що чекайте похвали. Будьте обережні зі стосунками з близькими людьми. Навіть не намагайтеся брехати й приховувати щось важливе, таємне стане відомим.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Намагайтеся вирішувати те, що вам під силу, не перенапружуйтеся. Не варто ухвалювати швидкі рішення про зміну роботи, тощо. Сприятливий час для встановлення дружніх контактів і зав’язування корисних знайомств.

 

РИБИ (20.02-20.03). Імовірний професійний зліт і успіх. Багато наболілих проблем вирішаться спокійно, з легкістю. Консервативне ставлення до життя і планомірність дій допоможуть отримати допомогу, у тому числі фінансову.