АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 27 вересня — 3 жовтня

ОВЕН (21.03-20.04). Ваша манера ставити людей перед фактами залишає їм не багато простору для ініціативи. Не варто керуватись самовпевненістю й егоїзмом, якщо прагнете уникнути непотрібних загострень і конфліктів.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Життя сформує першочергове завдання і ви зможете його вирішити. Перед вами можуть відкритися нові обрії, однак доведеться пожертвувати спокоєм і відпочинком. Близькі люди виявлять турботу та увагу.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Сприятливий час для досягнення заповітної мети. Доля сама зробить вам подарунок, не зневіряйтеся в тому, що ви робите. У ваших силах вирішити проблеми і змінити до кращого і своє життя і існування ваших близьких.

 

РАК (22.06-23.07). Вас поглине потік нової інформації. Це може зіграти з вами злий жарт: недовірливим бути неввічливо, а довіра може дорого вам обійтися. Доведеться шукати золоту середину та ухвалювати важливе рішення.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Багато планів доведеться переглянути в основі. Однак відкриються і нові перспективи в особистому житті. Необхідно обрати правильну стратегію і тактику у взаєминах. Через обсяг справ зросте напруга на роботі.

 

ДІВА (24.08-23.09). Ви будете активно вчитися новому й спілкуватися з однодумцями. Захочеться здійснити омріяне. Водночас вас можуть переслідувати дратівливість і незадоволеність собою, намагайтеся гасити гнів та уникати сварок.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Добре було б відмовитися від активної діяльності на користь відпочинку. Тим більше, що більша частина ініціатив і починань згаснуть на старті. Відчуєте гостру потребу в допомозі, і приймете її з подякою.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Завдяки старим зв’язкам, у вас з’явиться реальний шанс заробити й реалізувати важливі плани. Гарний час для бесід з авторитетними для вас людьми, ви запозичите безцінний досвід і зрозумієте, що вас цінують.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Серед найбільш актуальних — питання кар’єри. І воно вирішиться на вашу користь. Змінюйте систему цінностей, і ви здивуєтесь, як зміниться ваше світобачення. Допомагайте людям, а не робіть усе за інших.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Час визначитися, які з ваших контактів перспективні. Не гайте час на порожню балаканину. Сприятливий період для зміцнення позицій. Будьте наполегливіші, і удача вам посміхнеться, ви зможете здивувати світ.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Ідей у вас може виявитися більше, ніж можливостей для їх реалізації. Втім, це не привід засмучуватися, відкладіть частину задуманого на майбутнє. Ви зможете з честю вийти практично з будь-якої скрути.

 

РИБИ (20.02-20.03). Заспокойтеся й не метушиться, пливіть за течією. У потрібний час вона винесе вас туди, куди потрібно. Не забувайте, чим менше знаєш, тим міцніше спиш. Намагайтеся раціонально витрачати сили, уникайте перевантажень.