АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 23 — 29 серпня

ОВЕН (21.03-20.04). Вам зараз важливо утримати свої досягнення, але не будь-якою ціною. Виявіть обережність, можливі інтриги у вас за спиною. Якщо стосунки вичерпали себе, намагайтеся розстатися мирно, засвоївши цей життєвий урок. 

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Успіхи в професійній діяльності вас радують. Надійде важлива для вас інформація, яка може змінити найближчі плани. Але, схоже, ви були настільки захоплені роботою, що обділили увагою близьких людей. 

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ваше життя, нарешті, кардинально зміниться. Причому саме так, як вам би хотілося. Вам надійде пропозиція нової роботи, можуть запросити у гості у інше місто чи село. Не соромтеся щастя. Ви його заслужили. 

burinnia

 

РАК (22.06-23.07). Ви повні сил і рішучості, нестримне прагнення рухатись вперед дозволить вам змести на своєму шляху всі перешкоди. Вам удасться впоратися з усім, за що б ви не взялися. Попри дрібні труднощі, ви будете «на коні». 

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Досить нудний і передбачуваний період. Ви можете розслабитися та припуститися серйозної помилки, яку буде складно виправити, тому, за найменшого сумніву, перевіряйте усе. В особистому житті повний штиль. 

 

ДІВА (24.08-23.09). Бажано сконцентруватися на старому й перевіреному й не прагнути нового. Обіцяйте те, що зможете виконати, інакше ризикуєте підірвати свій авторитет. Уникайте конфліктів, особливо зі старшими від вас особами. 

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Цей тиждень, у цілому, конструктивний і сприятливий для вас. Виявляйте менше активності на роботі, краще вирішити побутові питання, переробити буденні домашні справи й не ухвалювати поспішних рішень. 

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ви завершите важливий проект, отримаєте солідний прибуток і зможете, нарешті, розслабитися. Атмосфера душевного комфорту допоможе вам прийняти важливе й правильне для вашого майбутнього рішення. 

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Період обіцяє бути щедрим на розваги й приємні зустрічі. Бажано взятися за освоєння чогось нового, це дозволить розширити ваш кругозір, та повноваження. Не бійтеся прийняти не зовсім традиційну точку зору. 

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Ви будете завзято притягати чужі проблеми. Доведеться швидко ухвалювати рішення на свій страх і ризик. Але енергія, що переповняє вас, може бути не завжди конструктивною, стежте за своїм гострим язичком. 

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). У вас може згаснути інтерес до службових питань, на перший план може вийти прагнення особистої свободи або хоч ілюзорного відчуття її. Схоже, вам час відпочити. Але намагайтеся не відходити від справ далеко і надовго. 

 

РИБИ (20.02-20.03). Не сумнівайтеся в собі. Ви можете змінити своє життя на краще. Корисною буде активність і ініціатива з вашого боку. Сприятливий час для руйнування старого й початку нового, у вас буде великий простір для вибору.