АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 20 — 26 вересня

ОВЕН (21.03-20.04). Якщо проблеми не вирішуються, не зневіряйтеся. Просто візьміться за іншу роботу. Не уникайте відповідальності, але і не беріть на себе занадто багато зобов’язань. Уважно слухайте близьких людей і ваш авторитет зросте.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Період сприятливий для порозуміння з близькими людьми. Небажано відхилятися від намічених цілей, чім би вас не спокушали. Може з’явитися бажання бути попереду, і для цього у вас буде багато шансів.

 

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Прийшов досить сприятливий час для досягнення важливих професійних цілей і змін на краще в особистому житті. Намагайтеся дотримуватися золотої середини. Менше говоріть і уважніше слухайте думки оточення.

 

РАК (22.06-23.07). Бажано порівнювати свої бажання з можливостями, і не обіцяти зайвого. Ці дні можуть принести багато проблем і непорозумінь тим, хто не схильний думати про наслідки своїх дій. Витрачайте менше часу на балаканину.

 

ЛЕВ (24.07-23.08). Не варто поспішати з вирішенням усіх проблем одночасно. Намагайтесь розподілити обсяг роботи на послідовні етапи. Вам вдасться віртуозно підтримувати діалог у справах бізнесу, але не в особистому житті.

 

ДІВА (24.08-23.09). Налагодитися взаєморозуміння з оточенням, у житті з’явиться більше комфорту і порядку. Ваше почуття гумору буде притягувати людей, що відкриє перед вами цікаві перспективи. Зберігайте розмірений робочий темп.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Намагайтеся бути одночасно ввічливим і наполегливим, саме така схема поведінки буде ключем до успіху. Не варто перебільшувати, описуючи комусь свої можливості, чесність врятує вас від розчарувань.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). З’явиться шанс кар’єрного росту, переходу на більш перспективну й високооплачувану роботу. Ви зможете переконати кого завгодно в чому завгодно. Вигідна пропозиція надійде від важливих для вас людей.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Сприятливий період для переходу до нового виду діяльності, змін у кар’єрі. Ви здатні побудувати найскладнішу комбінацію заради досягнення мети.  Завзятості вистачить, але результат може розчарувати.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Будьте тверді й послідовні, сподівайтеся тільки на свої сили. Іноді варто обмежитися роллю спостерігача. У справах сердечних можуть намітитися яскраві перспективи. Варто задуматися про своє ставлення до людей.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Події будуть протікати плавно й спокійно, як на роботі, так і вдома. Якщо й виникне незначна сварка, вона обов’язково затихне сама. Може виявитися давня проблема. Уникайте ризику, можна багато втратити.

 

РИБИ (20.02-20.03). Початок тижня сприятиме завершенню справ, кінець же принесе удачу в нових починаннях. Ділові зустрічі не дадуть бажаних результатів, краще перенести їх. Не призначайте побачень, вас будуть дратувати партнери.